O společnosti

Společnost PATOMA vznikla ve druhé polovině roku 2009 s cílem poskytovat nadstandardní služby v oblasti zprostředkování realitních služeb. Již od začátku se společnost zabývala veškerými typy residenčních nemovitostí jako jsou byty, rodinné domy, pozemky na prodej i pronájem a to v Praze a Středočeským kraji. O rok a půl později vznikla samostatná divize se zaměřením výhradně na komerční nemovitosti.

Během prvních dvou let se PATOMA zařadila mezi největší realitní kanceláře na Praze 10 (podle počtu aktivních nabídek). V následujících letech se rozrostl počet makléřů a z důvodů nedostatku prostoru se PATOMA stěhuje v roce 2013 do nového sídla na Praze 1, kde působí dodnes. Od roku 2014 je PATOMA akciovou společností.

Poskytujeme kompletní spektrum služeb jak v oblasti residenčních tak komerčních nemovitostí. Pravidelně školený tým odborníků se snaží vždy vyjít vstříc potřebám klienta a klade důraz na rychlost a bezpečnost každého obchodního případu. Za dobu svého působení PATOMA vytvořila rozsáhlou databázi kontaktů, kteří jsou pravidelně aktivně oslovování s nejnovějšími nabídkami.  

PATOMA se může pochlubit dlouhou řadou spokojených klientů, kde velká část z nich se k nám vrací pravidelně. Každý rok pomůže PATOMA vyřešit přes 150 poptávek naších klientů a každý rok toto číslo roste. Věříme, že osobní a profesionální přístup je efektivnější, než známe logo.

Služby

  • Analýza vstupních potřeb klienta
  • Průzkum trhu v dané lokalitě a čase (inzerce konkurence, cenové mapy)
  • Pravidelný kontakt s klientem po celou dobu obchodního případu (reporty, statistiky, zpětná vazba)
  • Kompletní právní servis (příprava smluvní dokumentace, ověřování, jistotní účet)
  • Finanční služby (vyřízení hypotéky, stavebního spoření, refinancování)
  • Moderní a profesionální prezentace nemovitosti (inzerce v zahraničí, sociální sítě)
Naši klienti si zaslouží komplexní servis, proto jim pomáháme nejen se samotným zprostředkováním prodeje nebo nalezením vhodného zájemce. Chceme, aby naši klienti měli v celé obchodní transakci co nejméně starostí. Naši makléři Vám pomohou zajistit stěhování, vypracování PENB a technické inspekce nemovitosti, odhady, homestaging, vypracování daňového přiznání nebo s rekonstrukcí nemovitoti.